Pipčok Nezabudko zase komentářuje!

A chválí přitom pana presidenta. Což by nebylo nic nepochopitelného, kdyby……kdyby ho ovšem nechválil za naprostou pitomost, sám se dopouštěje ještě větší. Což u něj není nijak převratná novost, naopak, když čekám, kdo pronese větší opak od selského rozumu, pak je to buď on, nebo to Pehehe.

Vím, že s tímto názorem budu v menšině, ale tak to dle mého soudu jest: v této zemi je znáhla cca 6,5 miliónů trotlůpoplzeňsku vystudovavších vakcinologů. Jeden z nich, Pipčok Nezabudko aka Hoffman nám dává za vzor druhého, pana prezidenta, jenž chytře protestuje (teď!) proti vakcinaci armády. Pak ho zlehka, chtě si ponechat nepožlucené své spodky nezávislosti, kritizuje, že to mohl říct dřív, a mohli jsme na tom být tak dobře jako Polsko, kde teď nemusejí řešit co s přebytky vakcín.

Po bitvě i vynašeč latrín generálem.

Představte si, pokud by přežil, co by Nezabudko asi psal, kdyby se pandemie skutečně rozjela jak španělská chřipka! A těch jistě méně než 6,5 mega nasranejchpřeživších samodomo vakcinologů! Ti by prskali jak friťák. A dřív nebo později prostě zase tahle mrzutost přijde.

Takže Pipčokové dosáhnou možná toho, že příště budeme mazanější – a mnoho z vás následně pak i naposledy pomazaných.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: