Ani blbost už nedokážou udělat krystalicky čistou!

Ne, to není neznalost. Hůř! To je nepřítomnost uvažování.

Že by zodpovědní za toto veledílo nevěděli, kde ikonická socha Ježíše Krista stojí?

kaercher

Ne, ono to bude ještě horší.

Pravděpodobně vzali vizuál (nadnárodní?)  kampaně a prdli k němu taktickou podporu. Vyhrajte zájezd. A protože nepoužili mozek, vnikla šlamastika, za jejíž objevení patří ovace MaschinenFührerovi (okoun.cz)!

Bohužel, už ani blbost není co bejvala. Ani ta už nemůže zůstat krystalicky čistá, proto nechať vaší pozornosti neujdou další drobky odfláknuté duševní přípravy, rozházené po inzerátu  jako ozdůbky navrch dortu:

Chápu, že mohu vyhrát cestu do USA. Ale jak vypadá “cesta snů?” To tam přijedu jen jako? Aha, jen nadsázka? A proč teda není nějak argumentovaná?

Jaký rozdíl tam zažiju? V čistotě sochy, co tam nestojí? Proč zrovna u zájezdu je překlad claimu, když pod logem zůstal v angličtině? Aby pochopili i neználci?

Proč mám chtít “Jubilejní vysokotlaký čistič?” V čem je lepší než nejubilejní? Čili ti, co si něco podobného koupili mimo výročí, ostrouhali? A z paty vycucané “další jubilejní nabídky” už jen dosvědčují duševní koma copywriterovo, jenž se nezmohl ani na synonymum.

Ostatně proč by pro mě coby potenciálního spotřebitele, mělo být jubileum firmy argumentem? Zkrachovaly už dvousetleté banky a stoleté automobilky!

Ti, co inzerát spáchali, nad ním evidentně moc nepřemýšleli. A co by tak chtěli od jeho čtenářů?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: