M&M 03: Jäger jede bomby!

bonby

Krom toho, že se jim musíte posmívat, lze je i obdivovat: tak pevná vůle po tak dlouhou dobu! Šnaps, co my, starogermánští lovci, nosíme po kapsách koženého oblečku pro zapití složeného desateráka nebo dvou tří hejslovanů, se má podle představ ošetřovatelů značky stát hustokrutopřísně über kewl brandem pro smart postpuberťáky.

A ta touha už trvá pěkných pár let! Pamatujete na podivína, co tímto hořkosladkým lepem pro ošetřování lédrholcen natíral v TV záda jakési roštěnky?

Proboha, proč by nastupující mladiství drsňáci vůbec měli brát vážně značku, co i při pouhém spatření samovolně jódluje a nejvíce kewl pocitem je v té chvíli vzpomínka na dirndl-porno 70. let…? Jen proto, že si to ošetřovatelé ze zámku bláznů přejí?

Není nic trotlovitějšího než usilovné představy, že vyměním spontánní cílovou skupinu za tu, kterou si přeju, jen proto, že si to přeju. Zvláště je-li to cílová skupina, po které pase každý.

Není nemožné, že nastupující drsňáci si najdou svůj generačně hustokrutopřísně über kewl brand tam, kde by to jednoho nenapadlo. Ale jen když si ho tam najdou sami, tak jako si našli třeba tu jednu zelenou.

Na überkecy ale neslyší. Heil Meister!

3 komentáře to “M&M 03: Jäger jede bomby!”

  1. jana Says:

    divil by ses, kolik hustoprisnaku to uz leta pije

  2. M&M 54: Koule a kozy « Bigvilik's Brand Building Blog Says:

    […] jsem se Jägermeisterům něco napoškleboval. Touha provádět über kewl hustou komunikaci je, jak se zdá, stále nepřešla. Celé Česko […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: