M&M 06: Ersatz Gruppe Propaganda

Letošní léto nám přináší počáteční díly krásného příkladu mravní výchovy, a doufejme, že to ve finále bude více než obligátních „17 zastavení…!”

Jistá šparkáse dramatizuje zaměstnávání alternativně intelektuálně vybavených zaměstnanců.

V úvodním dílu vidíme převelice nadějně nadšeného, leč svými uvažovacími schopnostmi okolí nijak neutlačujicího hňupa v den nástupu do zaměstnání. Jistě by i maršálskou hůl v tornistře uplatnil, kdyby shodou náhod nebyl býval zapomněl adresu pracoviště, kam se měl dostavit.

Ve druhém díle již pilně zalévá ersatz zemědělské záhonky, a kdyby navíc rozeznal skutečné rostliny od maskirovky postavené proti spojeneckému bombardování, byl by vskutku jedinečným. K tomu ho vidíme, jak si mumlavě memoruje nadřízenými místy ustanovené předpisy. Zatím jsme ho však při skutečné práci pro zdar říšského spoření neviděli!

Nicméně i přes tyto nedostatky recenzent věří, že se sympatický hrdina vypracuje a že během několika dalších pokračování vyzraje v pevný charakter kápa, jenž na apelplacu pobočky při nezbytné selekci svými dřeváky řádně rozkope zástupy smradlavých klientů mezi ty nadějné a ty naopak zplynováníhodné.

Jen škoda, že někteří pomýlení elementové by toto dílko mohli nazvat parodií, věrni známému heslu „Čechové jsou smějící se bestie!”

Jedna odpověď to “M&M 06: Ersatz Gruppe Propaganda”

  1. MSM 211: Řetězec nepochopení | Bigvilik's Brand Building Blog Says:

    […] dánská herečka s nevyslovitelným jménem Iben Hjejle, jeho Mathieu Bisson. Obsazeni dobré, kampaň se rozběhla, nic […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: