M&M 38: Vlajky, hrůza, krádeže

Značky občas přepadá pocit, že jim něco utíká, nefandí-li se spotřebiteli sportovním reprezentacím. U piv je to muss. Kibicování na stadiónech a následné hlubinné analyzování v nedaleké pivnici vždy patřilo k sobě. Takže vlaječky, objímání, hospoda. A ještě jednou dokola durch!

Coca-Cola to má těžší: sled pomalovaných tváří, jež se na hokeji radují s flaštičkou v ruce, spojuje s produktem jen ten led. Jeden se navíc baví, když díky satelitům vidí týž commercial, ukazující nabarvené papule v barvách jiných zemí. Tomu říkám značková neutralita!

Na euforii se chtějí přiživit i další. Zásobují nás neumětelové: jistý řetězec pustil do rádií příšerný song s perlami typu „Mňamky k jídlu / najdeš v Lídlu“ a rytmicky neodolatelným „běž hned / na lídl cé zet!“ A co tam? Lístky na hokej, jak jinak.

A pak nás obluzují reklamní lupiči. Nadšený shluk, co u Pakulu adoruje tři čutálisty v protilehlém hotelu, vytvoří figuru z těl. Tak to už jsme viděli, že? A navíc ne tak upocené. Byl to pompézní a drahý pivní opus Carlton Draught, který sám parodoval proslulé mrknutí British Airways.

Co k tomu nový kousek, nazvaný „Dáváme fandy dohromady,“ přidal za novou úroveň? Čím ten starý fíglík ozvláštnil a odůvodnil? Ničím.

T-Mobile, dal ses dohromady s kradeným!

Lepší blbě vymyslet než blbě ukrást.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: