Po roce je tu zase: rybí hnus!

Loni jsem se té kampani vysmíval. A že bylo čemu. A že byla blbá.

No, člověk by čekal, že při dlouhodobém “šolichu,” který vám, klientovi a různým lidem okolo, přinese pěkné šupinky, zkusíte na háček chytit aspoň jeden malinkatý kreativní týmeček.

Tak asi ne. Zas je tu jaro, a zas je tu horror, zvaný “sladkovodní ryba.”

Nastoupila ovšem těžší artilérie.

Kdo dal tohle dohromady, je vůl, lobotomik a tydýt! A ať si mě za to žaluje, aspoň zjistíme, zda bude mít odvahu se k tomu dílu přihlásit.

Nedivím se někomu, komu do klína spadnou peníze, jež nikomu nechybí, za kampaň, co nikdo nekontroluje. Komu se ovšem divím, jsou rybářské svazy, spolky, firmy, sádky, školy a ústavy. Jim nevadí, že jsou za naprosté idioty?

Ne?

Pak, pánové, “Petrův zdar!”

kapriiii

7 komentářů to “Po roce je tu zase: rybí hnus!”

 1. Sortimento Says:

  Asi nemá smysl v takto „povedené“ kampani hodnotit jednotlivosti, ale nedá mi to. Ten maniakální výraz, který se slečně (sic) usadil ve tváři, mně možná zajistí pár bezesných nocí s cigaretou v kotelně.
  A abych parafrázoval váš výrok z loňského postřehu, tak řeknu, že je to: „…kampaň, nad kterou jsem právě prožil několik minut rybího úžasu…“
  Prostě nemám slov.

 2. running Says:

  Já mám hlavně pocit, že ta slečna je anorektička.

  A když se podívám na její výraz, tak možná i bulimička.

 3. jolana88 Says:

  nemohu s Vám souhlasit – slečnu vnímám jakožto jediného profesionála. Svoji roli sehrála za přislušný obolus dokonale … Kde zůstala kvalita upozadněných „neprofíků“ – anébrž tvůrců? Ani oni jistě „nenestvořili“ bohulibě zdarma

 4. Sortimento Says:

  Jolano, řekněte mně, prosím, jakou roli, podle vás, měla v tomhle rybím kusu ta slečna hrát? Šílence před objektivem? Nebo se těsně před focením ucházela o hlavní roli ve filmu Rosemary má děťátko III a nestihla se odlíčit? Nebo snad Zdeněk Troška koketoval s myšlenkou natočit Jokera ze mlejna XI a slečna si odskočila v přestávce natáčení střihnout jednu rybí reklamu?
  Nezlobte se, ale výraz slečny v této reklamě není normální v žádném kontextu. Samozřejmě jedině snad v případě nejapných úletů typu „To budete čumět“ nebo „Vyměníme vám vaši starou za novou“.

 5. jolana88 Says:

  beru „vyměníme vám starou“ :-)) podle mně právě žádnou roli. Představuju si pokyn typu „si sedni, udělej pár grimas; nezdržuj hraním a předstíráním – my si něco vyberem“ pohoda, džez – prachy budou stejně, tož co řešit? k té příšernosti, co nazývají reklamou – a která žádný smysl nemá – kontext najít těžko .. by příčetný obličej ani nepasoval.. údiv nad tím, že se najde někdo (rybáři, zadavatelé) kdo za takovouhle zpyzděninu FAKT zaplatí ..

 6. mk Says:

  Jakub Kolářík by řekl: „hmmm, tak to je pěkná mrkev!“… jo, mrkev to teda je a pořádná

 7. iwanhoe Says:

  Jsem si celkem jist, že slečna je sestřenice zadavatele či majitele „agentury“. V takhle našponovaný kampani není prostor pro nějaký modelíny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: