M&M 43: Pádícím býkům…

… a módním trendům nestav se do cesty!

Staré marketingové přísloví platí. Když začala Amerika joggovat, muselo se pobíhat vždy a všude. Ani nenadálé úmrtí průkopníka trendu na selhání srdce přímo při zdravotním běhu – v požehnaném věku 57 let – to šílenství nezastavilo.

A nesmějme se Američanům – zemí hýbou farmářské trhy, kde prostí a zemití farmáři již v březnu nabízejí produkty, které ze země lezou až v létě. Podnikaví trhovci přeprodávají, co koupili v diskontu. Takže se hnutí dostává do fáze vydávání etických kodexů a vytlačování etnických Vietnamců.

Kolem prosvištěla módní vlnka automatů na mléko. Škoda, že většina znalců to, co vypila, zase rychle vypustila při střevním bolu. Nikdo jim neřekl, že nepasterované mléko se má převařit.

A moje oblíbená voda z vodovodu! Blahopřeju Veolii! Tato kampaň má natolik oddané ambasadory, že jeden z nich na mě tuhle v hypermarketu syčel, proč si kupuji minerálky, když mám doma bezva levnou úžasně chutnou vodu z vodovodu.

„Protože mi tam neteče Perrier, vole!“

Ale některým módním trendům bych se postavil s chutí, kdybych tu sílu měl. Spojení Míši, céček a Míši Davida je sice marketingově oprávněné plutí na vlně české nostalgie, ale prozatím je to zenit české uprděnosti.

Bejky na vás!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: