M&M 44: Padesát hodin pupkem světa

Těšil jsem se na PIAF. Jenže pak jsem musel mimo matičku, která se stala pupkem reklamního světa. V éře tweetování mi sice informace o průběhu, nadšení účastníků i cynické poznámky nechyběly, ale přesto jsem měl pocit, že o něco přicházím. A tím nemyslím závěrečnou party.

Takhle na dálku mohu aspoň poděkovat organizátorům. Podařilo se jim přilákat skutečné osobnosti, zajímavý program a dokonce i světovou premiéru. Co víc?

Jen doufám, že předáky světové reklamy vezli z letiště se zavázanýma očima a že jim v apartmánech nechali vypnout lokální televizní kanály. Česky většinou neuměj, takže taxikářovo rádio je neškodné.

Propad mezi reklamní Formulí 1, která na padesát hodin rozbila ve stověžaté své stany, a mezi starým dobrým místním autokrosem je zahanbující. A nesnažte se mě uchlácholit tím, že festival a běžná produkce se liší v každé zemi. Jenže aspoň tu a tam něco září a blyští. My máme Michala Davida a Karla Gotta. Jo, a Krause s Adélou.

Nejcennější zisk, co jsem si odnesl ze všech reklamních festivalů, kam mě kdy pustili, byl v náboji, v nadšení, v touze dělat to taky tak dobře, lehce a jednoduše – jako dámy a pánové z Formule 1.

Chvíli to vydrží. Pak zase začne boj o pozici v bahně autokrosu.

Bylo vás tam plnej Veletržák! Kéž vám nadšení vydrží déle než 50 hodin. A kéž se přetaví do výsledků Vaší práce!

3 komentáře to “M&M 44: Padesát hodin pupkem světa”

 1. dotaz Says:

  Prosím, co si myslíte o této věci? Já mám pocit, že jsem něco takového ještě neviděl. Osobně si myslím, že by měl být v rámci AKA vytvořen nějaký fond, který by v důsledku zamezil, aby podobní autoři nemohli už nikdy nic podobného zopakovat.

 2. bigvilik Says:

  Zacílíme na ženy, znělo v briefu. Jak říká hrdina v Tarkovského Stalkerovi, „přímá cesta nebývá ta nejkratší.“ Tahle byla. A proto vedla… jinam.

 3. eweliyi Says:

  No nicmene konzumovatelkam se to evidentne libi velmi…. kopirovano z ohlasu pod videem
  Takze jako s politikou co chceme, to dostaneme….
  Smutne…

  Od toho druhýho bych si klidně lízla …:D

  krawina před 2 týdny

  konečne reklama pre ženy so sexi mužmi :-)))) je to perfektna reklama, zbožňujem ju..a praveže je na tom to najlepšie, že nikto nečaká, že je to reklama na nanuky 😀 Este jednu reklamu takuto by som privítala so sexi mužmi

  tamaramegova před 4 týdny

  Hmm Mňam reklama =))
  Alisshka1 před 10 měsíci

  JA BYCH SI tak dala mrožeee oooo vrr
  zombinkkka před 11 měsíci

  já tu reklamu žeru!!!
  Martina4277 před 1 rokem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: