M&M 52: Z podlahy nic neupadne

Bejvávalo! Tohle murphyovské přísloví jistě platí při přemíře papírů okolo, ale česká reklama dosáhne i hluboko pod podlahu sklepení.

Už dlouho se směju křeči doslovných rádobymetafor. Naše ceny vás praští – a je tam baba s boxerskou rukavicí vytrčenou k photolibrary objektivu, bum. Však to znáte sami: ceny padají, žuch. Hudby tři plné zadky, uf. Pro vás se klidně i rozkrájíme, blemc.

Někteří zadavatelé evidentně berou heslo „Co zákazník, to blbec,“ velmi vážně. V Tipsportu ho dotáhli daleko. Prosté srovnání číslo = baba v plavkách ještě zdaleka nestačilo. Byl povolán Kožich Mareš. Bum.

Příslib nové loterie je, že zákazník bude v balíku. Takže Kožich vylézá z lepenky. Žuch. A gambler jistě bude i ve vatě, takže Kožich je olepen ve vatě. Uf.

Leccos se napsalo o nemravném pokusu zmocnit se pojmu sportka. Ale pravá míra degenerovanosti této kampaně je právě ve faktu, že s hloupostí cílové skupiny se nejen počítá. Ona je vyžadována.

Vzít si do kampaně nejprofláklejšího moderátora je samo o sobě podlez pod kobercem. Ale vzít si toho, kdo ještě před čtvrt rokem bral peníze – proti kterým je sám Fejk almužnář – za v podstatě neetickou podporu konkurence? A všichni to vědí? Blemc.

Z podlahy nic neupadne. Nemůže. Nemá co.

Ale zkoušejte to dál!

Jedna odpověď to “M&M 52: Z podlahy nic neupadne”

  1. bigvilik Says:

    http://byznys.lidovky.cz/tip6tka-dve-hodiny-bez-vysledku-a-vyherce-bral-5-tisic-pca-/moje-penize.asp?c=A110717_212309_moje-penize_sm

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: