M&M 63: A to je jako všechno?

Fascinuje mě, když nová či rostoucí značka se rozhodně investovat do televizní kampaně, aby se rychle dostala do hlav. Určitě se tím zabývá celé vedení, však je to taky významná investice, velká šance či velký průšvih. Já bych čekal, že za věcí bude hodně myšlení a strategie, vy ne?

A pak se to stane, a jeden je jelen. Spořitelní družstvo CREDITAS už jednou na televizní obrazovky vstoupilo. Octli jsme se v jakési dílně, kde se zprvu nic nedělo, a pak se linka rozjela a vyráběla pozlacená prasátka. Jak to souvisí s větou Chtějte víc od svých úspor,“ ví jen ten, kdo jim to prodal.

Značka – zdá se – našla v TV reklamě zalíbení, a tak nyní můžete shlédnout další parádní dílko. Jakýsi Lžiinspektorkluzó (aby bylo ftipno, má klobouček, převeliké brýle a drží lupu) prý pátrá po nejvýhodnějším úvěru či co. A aby bylo ftipno furt, na konci se schová do květin a je zalit a polit.

Toho hejhulu můžete shlédnout i na domovské stránce ústavu. Co dělá tam, ví jen pan marketér – možná.

A to je jako všechno? Co jsme se dozvěděli o značce? Co nám implicitně pověděla o hodnotách, kterými se řídí. Jaké emoce nám dokázala nabídnout…?

Vzkaz klientovi: nevím, co jste chtěli dosáhnout, ale to, co jste dosáhli, by přišlo, i kdybyste po ten čas ukazovali příslovečná koťátka a pak tam prdli logo!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: