M&M 68: Dušičky, Vánoce, Velikonoce

Tak tohle všechno prý bude. Podle jednoho operátora to vypadá na smutek dušičkový: hračky smutní, že nabídky operátorů jsou tak kewl, že začnou žárlit a pokusí se o sabotáž.

Velmi pěkně natočeno, člověk si u toho řekne „to ale muselo dát práce,“ a pak si vzpomene, že se tam i něco mluvilo. Co, to si nevzpomene. To, co dalo tolik práce, si nedalo práci s tím, aby komunikovalo něco víc než atmosféru.

T-Mobile zůstal u Vánoc, ale pořídil si tzv. „druhé vánoce,“ z toho jak jsou kewl, že si dělají srandu ze sebe sama. Skoro to až vypadá, jak product placement na seriál Okresní přebor, že.

Jako fórek dobrý, obor se směje zasvěceně, ostatní tak nějak, že je bžunda, a že Bolek-Kohák-Sobolek.

Vodafone má zase zvířátka (kdy dojde na surikaty, potemníka či velrybu?) s chytlavě blbou písní od Nightwork – a zase: to muselo dát práce, a je to župy žup, a zase, něco se tam povídá, jako že o krok napřed… A ono to snad lidem jakože dojde, že je to kewl, že místo vánoček už máme beránka, totiž zajíce.

Kampaně tak trochu z povinnosti, a tak trochu nedotažené.

Hele, Velká Trojko, když už jsou na vás spotřebitelé naštvaní, s pocitem že je holíte, nemohli byste aspoň v reklamě dojít na evropský standard, či výše?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: