M&M 71: Bující buranizace

Ne že by se takové reklamy nevyskytovaly už dříve. Třeba jedna rozhlasová stanice měla hudby tři sloní pozadí. O různých pekáčích a postaveních máme dokonce anketku, a že by zmírala na úbytě, bych se nebál.

Ale veleobrázek, který jsem – bohužel jen letmo – zahlédl tento týden, toužím dostat do sbírky největších úletů české řachandózní reklamy. Pod head line „Nevoní vám váš dodavatel plynu?“ je figurka toho ohavy, a před ním, jen čarovou kresbou naznačeno, plyn vycházející z holé zadnice. S tím, že odesílatel tohoto sdělení bude jistě voňavějším.

Kdesi v Kobylisích prý zas jakýsi alternativní prodejce elektřiny vyerektoval dílko, kde u fotografie spoře oděné ženy díky triku mistra typografa stojí „Rozsvítíme vám lam … pičku.“

Když se podobné výplody držely na vnitřních stranách skříněk pro montéry, dalo se říct budiž. Ale v poslední době je jich více než tři i ve veřejném prostoru.

Jako by si Soudalové a Pilečtí celého světa řekli, teď už se to může. Buranizace bují a má se k světu.

Možná to souvisí i s buranizací celé společnosti. Od šluknovských událostí se tak odhadem ztrojnásobil počet rádobyvtipných fórů o cikánech. Asi že prej už se to zase může.

Těžko buranovi zakázat slámu v botách.

3 komentáře to “M&M 71: Bující buranizace”

  1. Witch Says:

    Tohle jsem neviděla, zato mne dost překvapilo, jak moc je ceněná reklama s tím hercem, který má vonět lépe, než můj muž. Když pominu, že pach mužů tmavé pleti prostě nemusí být příjemný (což vím osobně) a svalnatec ze sebe dělá cosi jako nabízeného peniska s líbivou okolní hmotou, tak mne uráží reklama na několik způsobů najednou. Jistojistě nejsem cílovou slkupinou, přesto se cítím hnětená do formy promiskuitní pitomé slepice, lačnící po zanášení a užití si toho, co mi snad utíká mezi prsty. Hm, pokud to tak cítím, mohlo by na tom něco být? Nebo je to tím, KOMU se ten chlapík, prý kvůli pěknému pokoukání, docela zamlouvá?

  2. Regina Says:

    Tu reklamu jsem viděla, aspoň si to myslím a to jenom proto, že já hloupá vlezla asi po půl roce do hospody, kde šla televize, kterou doma už dva roky nemám. No a musím říct, že se mne to nedotklo, možná to souvisí s mým věkem, ale já si to vysvětluju tak, že už jsem se stala IMUNNÍ PROTI REKLAMĚ. Je to ale jako s kouřením. Musíte ho vyeliminovat ze svého života. No, ale pak čím se budou všichni ti kreativci živit, že?

  3. Marek Says:

    Nepletete si Pileckého (ploty) s Pilou Pasák?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: