M&M 74: Poslední nový rok

Koncem roku jsme přetrpěli souhrny, co se minulý rok stalo. Začátkem roku přetrpíme souhrny, co se má státi.

Napřesrok už to prý nebude, ani svět nebude, povídal starý Máya! Jenže já se bojím, že i kdyby nebyl, nuda české marketingové komunikace přežije.

To byly hody! Přetrpěl jsem výpravnou nudu svátečního (schválně nepíšu vánočního) commercialu Škoda Auto. Co to muselo stát, a tak málo se stane! Chlapeček dá autíčko do betléma – a projíždí se patřičně vycíděnou, politicko-korektní omyvatelnou pohádkou tisíce a jedné noci. Ano, tak dlouhé mi to připadalo. A co nás to naučilo?

Mezitím nutno přetrpět i další. Mountfield. Místo Kola štěstíFukar kulí. Místo Bédi zas pana Matonohu, co je všude, i dvakrát. Výsledek zůstává. Velká investice, velká frekvence, nulová sympatie.

A pak kolem lítají lidé. Je to k tomu konceptu nespravedlivé, uvádět ho ve stejném sloupku s předchozí Nudou a Hrůzou. Ale i tahle chytrá záležitost je utopena v nudě ukecanosti. Místo jedné silné akce spousta povídání a scének. Cíl pochopil, a přesto mi to ukážou ještě (ne)jednou. A aby to nebylo málo, v jedné 30” a v 60“ verzi přidají i další téma (celebrita plká k postiženým). Ne, není to dost jednoduché.

Kéž by to byl poslední rok pro Nudy a Hrůzy.

Kéž by to byl poslední rok pro Spálené Šance not-simple-enough!

2 komentáře to “M&M 74: Poslední nový rok”

  1. Anonymní Says:

    http://web.volny.cz/noviny/ekonomika-a-podnikani/clanek/~volny/IDC/194827/majitel-tv-nova-ma-problemy-s-dluhy-goldman-sachs-mu-srazil-vyhled-akcii-aktualizovano.html

    a je to! 🙂

  2. bigvilik Says:

    Už aby Rumuna zkásli!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: