M&M 91: Láska ukápnutá

Zamilovala se. Je sladkej a není cizinec. Ale kdyby ukápla, nevyprala by to.

V Hamé někdo zakopl o kečup Otma, a uvědomil si, že zrzavý chlapeček z minulé reklamy už odmaturoval, a možná je i otcem.

S novým produktem nová kampaň. Hezky natočeno dvěma celebritkami (Jiří Strach dohlížel na Vojtu Kotka). Slečna přirozená, kamera ostrá, střih dynamický, výprava barvitá.

Tolik hřebelcování – a na mrtvém koni!

Zatímco slečna plká, posloucháme jen mírně přeformulované zadání: český produkt (jsme rajčatová velmoc, že?), hustý, ostrý i sladký, hodí se k večeři, a zadavatel by rád, kdyby ho mlsali i jen tak. Cílová skupina mládí nevybouřené.

Proč ne? Život studentský a špagety s kečupem, to patří k sobě. Italští šéfkuchaři omdlévají, Babica si mne ruce. Ale proč se to tedy jmenuje Extra Kečup Otma Gurmán?

Mládí nevybouřené je autorům konceptu evidentně poněkud vzdáleno.

Lepkavost copy už popudila nejednu spotřebitelku, humor spíš do putyky než studentského klubu. A ta věčná touha, aby značku spotřebitelé milovali! Studenti si nevaří babicoidní špagety s kečupem, protože je milují. Dělají to kvůli ceně a rychlosti přípravy – čímž získávají čas a peníze na ty věci, které milují doopravdy.

Což mimochodem většinou nebývá sezení před TV obrazovkou.

Ukáplo to. Ale vedle.

Jedna odpověď to “M&M 91: Láska ukápnutá”

  1. Helena Seekorka Skuhrovcová Says:

    Jasně, není nutné komentovat úplně všechny Vaš příspěvky. Ale popravdě, oproti zrzavému chlapečkovi, který baštil kečupové upíří hranolky před X lety, mi tahle přijde vtipná. Sice bych si kečup jen kvůli tomu koupit nešla, ale mezi balastem hrnoucím se z každého programu v reklamním bloku je tam alespoň dobrá čeština, reklama neřve, nejsou uvedena samá superlativa a je taková pohodová. Po umělecké stránce to neposoudím, nevěnuju se filmování 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: