M&M 98: My ti s tím pomůžeme!

Nejdřív paní sahá na vypínač, hovoří o úsporách, což je IN, ale ona i úspory množí. V interiéru jsou plastová písmena UP. Pak se dozvíme, že je IN namíchat originální drink, ale UP je „perfektně kombinovat finanční produkty.“

A do třetice, IN je kupovat dětem důmyslné hračky, ale „myslet na zajištění jejich budoucnosti“ je prý taky UP.

Až sem je to bezpečně plastový, omyvatelný znovupoužitelný TV kadlub na cokoliv z finančního oboru.

Poslechněme si odhalení: „Naučte se s námi rozumět svým financím a buďte UP.“ Up se změní v gro-UP, v ZFP Group. Co mi nabízejí? Že se S NIMI naučím rozumět SVÝM financím? Vždyť já jim rozumím: buď mám, anebo ne. A přiznám se, že jsem neklidný, když mi někdo nabízí, že mi s MÝMI penězi pomůže.

Naštěstí zvídavý jedinec nalezne i odkaz: www.zfpgroup.cz (jak intuitivní!). Ten ho převede na stránku www.zfpa.cz (změna je život!) a několika kliky k jádru pudla.

Že mě za MOJE peníze vzdělaj‘ tak, až už to nebudu potřebovat! Až budu schopen obtěžovat dealováním perfektní kombinace finančních produktů své blízké.

Mohlo by se to vyučovat: jaká nabídka, takové provedení. Nechceš-li říct, co nabízíš, na plnou hubu, protože by to bylo málo IN, pak ti ani Vaculík Advertising nepomůže UP!

Don’t give up, give in!

2 komentáře to “M&M 98: My ti s tím pomůžeme!”

  1. Tomáš Fejfar (@tomasfejfar) Says:

    Hlavně mi to připadá jako ripoff té slovenské reklamy „XY, je německé, ale AB je slovenské“.

  2. las artes Says:

    Náš ligový tým tvoří tři ženy a jejich spolupracovníci. V čele stojí zkušená žena a velká dáma Mgr. Radomíra Součková, bývalá kantorka a podnikatelka v oblasti módy. Další ženou v týmu je krásná maminka pětiletých dvojčátek Laďka Kolaříková, bývalá majitelka svatebního salonu a benjamínek v týmu, úspěšná herečka Helena Karochová. Zkratka PF neznamená v tomto případě jen “ hodně štěstí“ , ale především „PŔITAŹLIVOST FINANČNÍ „. Ptáte se, co je na financích přitažlivého? Je to stejné, jako u žen: Peníze jsou atrativní, stejně jako ženy… Když se o ně dobře staráte, oplatí vám to… Peníze jsou, stejně jako ženy, plodné. Nedá se bez nich žít. Jeden velký rozdíl tu však je….Ženám je těžké porozumět, svým financím však může rozumět každý,kdo o to stojí…Proto se nebojte peněz, ani nás žen, zejména nás tří! Naučíme Vás, jak s nimi správně zacházet a pomůžeme Vám je i vydělat!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: