M&M 100: Host nezvaný

Tuhle u mě zazvonil prodejce. Nevím čeho, protože jsem ho vyhodil. Ten muž nejenže několikrát zazvonil, ale zatímco jsem se belhal ke dveřím, začal do nich bušit. Jakmile jsem zjistil, že to není hasič a nehoří, už jsem ho hnal nad schody!

Neznáme to? Reklama taky přichází jako nezvaný host. A často se snaží dobouchat naší pozornosti. S tlakem časté frekvence se už nesetkáváme tak často, ono je holt drahé, být jeden večer stokrát v televizi. Je vidět, že některým klientům se po dobách metody „my to do tebe natlučeme“ stýská. Zkoušejí přidat na řvavosti, agresivnosti, oprsklosti. Jako by sympatie ke značce nic nevážily.

Tím si prošel i mladičký internet. Slovo interstitial symbolizuje dobu arogantního bušení do vrat. Nemyslete si, že je to za námi! Videa, která se na stránce automaticky rozjedou – i se zvukem, poloprůhledné zběsilosti, buch buch buch.

Znovu přibývá věcí, které – jak jsem doufal – už zmizely jako překonané, dokonce na ulicích. Sandwichman, pokud se mi nestaví do cesty, obtěžuje jen oči. Řvoucí reklamní auto otravuje tuplem. Beznaděj bludného kruhu: investují se peníze, aby nás lidi slyšeli. A my je za své peníze nasíráme.

Reklama je nezvaný host. Host milý a zábavný bude vyslechnut.

Křupan, co tluče do dveří, poletí ze schodů!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: