M&M 101: Až na kraj světa!

Kofola se rozhodla, že lidé budou rádi a s jucháním odnášet litrové láhve limonády s guaranou tam, kam se jen tak nedostanete. Třeba na vrcholky afrických hor, později i na nějaký ten pól. Mohli ji dát též Bémovi, prý už je zase v Himalájích.

Výkony budou zaznamenány na www.kofolonizace.cz – názvuk kolonialismu mi však moc sexy nepřijde.

Snad by to i fungovalo. Jenže zaměnitelnost provedení a banalita výsledek brzdí. „Pokračuj tam, kde ostatní končí,“ neměl tohle heslo už jeden zkrachovalý teréňák? Pěkné obrázky exotických krajin vidíme v reklamě denně. A Afrikou tuhle projeli Přibáň a Google.

Třičtvrtěminutový spot ukazuje, kterak partička složitě kamsi leze. Jenže v cíli je ležérně dohoní prošedivělý, holí ozbrojený šedobradý domorodec, což sportovní unikátnost výšlapu poněkud snižuje.

Navíc – prostě tam jen donesli láhev. Větší roli produkt nemá. Vzpomeňme, že před krátkou dobou si mladý cestovatel vzal ssebou zelený čaj Nestea, díky němu se seznámil s „Jungle Manem“ – a děly se věci zajímavější.

Vidíte, a mezitím, zcela spontánně, odlétl jiný český nápoj ještě dál! Ruští amatéři vypustili balón, a černé pivo Kozel se v něm vzneslo až na hranici vesmíru.

Zadarmo.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: