M&M 108: Hvězdy zájezdního divadla

Je to někdy k popukání, jindy k pohlazení, tu a tam k něčemu netisknutelnému. Krajem cestují tři zájezdní divadelní soubory – a bylo by snadné označit je rovnou za šmíru.

Každý si libuje ve svém: jeden to hraje trochu absurdně, druhý střídá frašky z nejrůznějších prostředí a ten třetí předvádí hasičské historky.

Vždy večer u vás doma. Netvářit se to jako reklama, jako budování značek mobilních operátorů, byla by to ta lepší část TV programmingu.

Branže čelí chmurným vyhlídkám, z byznysu operátorů se stává další komodita, po jejich vlnách vesele poletují data, která vydělávají někomu jinému. To nepotěší. Nabídky spotřebiteli žádné, nebo titěrné. Tohle trio si po krku nejde. Kdyby se formálního práva nebáli, asi by to nejraději udělali všichni tři zářným britským způsobem: Everything Everywhere.

Co v takové situaci zbývá těm, odpovědným za komunikaci značek? Tu doplnit stáj o nového sympatického komického chcípáka, tu si pohrát s dalším vtipným dvojsmyslem, tu si zajet na další havaj.

Diferenciace značky pláče v rohu, a spotřebitelé? Ti se jistě rádi zasmějí. Pobavených ohlasů, velebících skvělé služby, nízké ceny a vstřícnost, jsou ostatně plné internety.

V jednom se zásadně se shodují: rádi by nějaké jiné divadlo.

Kdyby bylo.

8 komentářů to “M&M 108: Hvězdy zájezdního divadla”

 1. eweliyi Says:

  a cesky telekomunikacni urad dela tlampac vsem trem cirkusum najednou.

 2. bigvilik Says:

  Zrovna Ty si stěžuj! 😉

 3. eweliyi Says:

  uznavam, ze me to ted az tak nepali tech 10 tisic km daleko, ale furt me to muze stvat, co kdyz se nahodou budu chtit prestehovat zpatky 🙂

 4. bigvilik Says:

  Kdyý náhodou, tak tohle bude Tvoje nejmenší starost. 😉

 5. eweliyi Says:

  a co bude moje nejvetsi a ostatni nad timhle teda? 🙂

 6. bigvilik Says:

  To Ti nebudu psát takhle veřejně, stařenko z kolonií! 🙂

 7. eweliyi Says:

  tak mi napis neverejne, mail na me mas, dedecku s doutnikem a lopatou 🙂

 8. Martin Bugner Says:

  Zrovna včera jsem, samozřejmě marně ;-), plakal na špatném hrobě, tedy v takové té hypermarketové office mého stávajícího drahého teleopa.
  Nabídka srovnatelná s „konkurencí“, tarify „šité na míru“ pouze jemu, tj. drahé, drahé a zase drahé… Nic pro konzervativního usedlého ajťáka + jeho rodinu 😦
  Nepochopení a šaškárny typu vycpaného cosi, elfem s ploutví, nebo dvou dementů na Havaji a jinde, a nebo Velikonoc o Vánocích, mě fakt nutí pořídit si ten nejlevnější tarif na trhu, nebo „předplacenku“, rezignovat na on-line život a práci, a používat zase jen obyčejné volání, sem tam i SMS 😦

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: