M&M 113: Zviřátka máme rádi

Kooperativa mi dělá radost. Ta kampaň, která na venkovních plochách upozorňovala, kudy k sídlu firmy, byla vtipná, nápaditá, v duchu nejlepších tradic značky.

Teď se vrací na TV obrazovky s opičákem.

V první chvíli jsem se lekl, protože ve starším commercialu je opičák symbolem všech troubózních individuí, schopných všeho, jen ne soustředění na řízení. On – jako představitel problému – narazil do „našeho“ řidiče.

Tady se objevil zas, tentokráte už jako hlavní hrdina, symbolizující nás, spotřebitele. Zajede si za dámou svého srdce do cirkusu. Přiznám se, že natáčet bych to nechtěl. Děti, zvířátka a přírodní jevy se režírují nejhůř, neplatí na ně lákadlo honoráře ani hrůza z ostudy. A tady hraje zvířátek dost, a hrají jako z partesu.

Škoda jen, že zápletka je TAK předvídatelná. Píšu si: motivace slona není dramaturgicky dotažená. Žárlí? Nebo ho to auto rozčiluje? A bez klišoidního záběru na pojišťováka, co předává klíčky od náhradního auta, se to mohlo taky obejít, benefit šlo ukázat výrazněji.

Přesto můžeme vidět milou, emotivní a zábavnou zprávu, která se spotřebiteli dostane pod kůži. Jako kverulant se zeptám – opravdu dostanu náhradní vůz i po útoku slona? Pokud ano, díky!

Zviřátka holt máme rádi. Kdo by zapomněl na stařičký britský commercial pro čaj PG Tips?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: