M&M 121: Je hodnej. A silnej!

Taková historka! Foglarovka. Chudáci sympatičtí hokejoví fanoušci odjíždějí z matche, jenž byl jejich klubem prohrán. Jsou to správňáčtí odchovanci Mirka Dušína. Nehovoří sprostě, oceňují hvězdu vítězného teamu. Nepijí alkohol (však se taky dostavili starým automobilem). Předpokládám, že převádějí stařenky přes přechody a vyhýbají se mravnímu sebepoškozování.

Jsou čertem po zásluze potrestání. Jejich dormobil nenastartuje. Tu přichází chvíle pro Jágra, který (v románcích se tomu říkalo „čirou náhodou“) postává v nedalekém hloučku. Jistě si inkognito vyšel poslechnout názory mladých Dušínů.

Kdo roztlačí mladým hrdnům jejich vehikl? Přece ten, co je hodnej. A silnej. Co překvapí, je pouze fakt, že auto neodlétne, že to není umně maskovaný velocipéd Jana Tleskače. Jinak nic – a jeden by u toho usnul už před pack shotem.

A to by byla chyba.

Čí je Jágr tváří, víme. Upřímně, tohle dílko vypadá, jako by se ze stále více uvadající kampaně Sazky vylouplo. Jágr už na stadionu dával tááákle velký klobásy a čepoval pííívo do skleněné botky. Parkoviště si mohl vzít jako bokovku.

Ale ejhle. Ona je to pojišťovna? Pojistili Jágra? Stadión? Dušíny? Klumpr, co s ním přijeli?

Proč to dělá Jágr, chápu. Je hodnej. A silnej. A za peníze. Proč to dělá zadavatel, ví Jan Tleskač.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: