MSM 08: Připraveni na půl plynu

Ten činovník si nepřipadal jako kašpárek, dokonce neměl ani čapku s rolničkami. Měl mít. Prohlásil, že web s krizovými informacemi nebyl dimenzován na zátěž, jakou jsou povodně. Logika výroku vskutku omračující: web byl vyladěn na dobu, kdy jeho obsah nikdo nepotřebuje.

Jiný plká o nezodpovědných občanech, kteří nechali výměnu potvrzení o odvšivení na poslední chvíli. Investigativní žurnalista přepočtem počtu potvrzoven na počet obyvatelstva zjistí, že by se muselo začít předloni…

Veřejným úředníkům se vesměs smějeme, ale jsme lepší? Jednomu mobilnímu operátorovi padal web při každé víkendové aktualizaci. Vybudovali nový, lepší, zářivější (který mimochodem od té doby padá při každé víkendové aktualizaci). A protože byli smělí, rozhodli se na internetu kampaní vyzvat lidi, aby 4 dny vydrželi, ale aby se vrátili dne pátého, že užasnou.

Lidé uposlechli a užasli. Web samozřejmě spadl. Na zátěž masy lidu, výslovně na ten den pozvané, tak na tu nebyl dimenzován…

„Zastavte kampaň, lidi nás vykoupili!“ Slíbíme dětskému potěru, že při nákupu vyfasuje rodič figurku. Figurky dojdou. Sleva je natolik mocná, že se zákazníci servou už u košíků. Pozveme lidi do showroomů, ale nepřijímáme objednávky na nový model.

Až napřesrok.

Připraveni na půl plynu, děláme jen půl businessu.

internet-zdroj

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: