Sluneční hodiny do každé rodiny! (díl první)

Už je to tu zas. Budou předčasné volby, političtí marketéři mají pré. Pojďme jim poradit. Ne, víte co? Pojďme se jim pošklebovat, to má větší potenciál.

Čísla!

Každá správná politická kampaň začíná precizním studiem čísel. Wo tom žádná.

Zejména je zapotřebí nepochopit nebo zapomenout rozdíl mezi „stranickými preferencemi“ a „volebním modelem.“ Dále je třeba se radovat nad vzestupem o 0,1 %, ať už jde o jedno či druhé. Nějaká statistická chyba nás nerozhodí. Pokles o totéž přičtěmež hnusnému spiknutí médií.

Nalezneme-li infografiku, co nás klade dostatečně doleva (míněno ve výši sloupce), klidně ji vysvětlemež po svém, ostatně volič je přecik dycinky blbec! A tak se z tabulky „mluví se o na Facebooku“ stane v našem podání tabulka „Naši příznivci jsou nejaktivnější na Facebooku.“

Radujeme se nad každým vzestupem, zejména jde-li o průzkum, co jsme si zaplatili. Bez ohledu na to, že by pochybovači mohli namítnout, že jediný výzkum, který se nikdy nesmí citovat, je ten, jenž jsme si zaplatili. Však to nepoznaj, troubové!

A tak nahoru rosteme, dolů nás tlačí média.

Spiknutí!

Buďme vždy připraveni. Média se proti nám spikla. Ona se ostatně spikávají vždycky a proti každému. Nebo jste někdy četli bložíček politického předáka, který by toto absolutní spiknutí nezmínil během tří postů? Ano, zde jest můj coming out: i oproti mně se méda spikla. Představte si to, Forbes nenapsal o mé nedávné přednášce. Natož o mém zásadním stanovisku o přejmenování místních názvů v Namibii!

Ale buďme statečni! Vždycky se najdou aktivisti a odhalovači spiknutí, co o tom napíšou. Za všechno můžou média a Bildeberg! Adam-Bimbas-Bartoš-Hail!

(a příště o Lidu a Národu)

 

 

Disclaimer: autor se podílel na některých politických kampaních mezi lety 1992 a 2012. Doufá, že příště to bude až Léta Páně 2016. Autor se považuje za naprostého neodborníka na politické kampaně. Ostatně vždycky ho specialisti vykopávali z volebních štábů s větou „Možná ty vaše marketingový zákony fungujou, ale tenhle náš politickej marketing je něco jinýho!“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: