MSM 132: Rustikální digitál

Ta zpráva rozesmála i dojala: síť rychlého nasycení, která se dříve jmenovala podle své hlavní kompetence, aby se později rozhodla, že slova „Kentucky“, „fried“ i „chicken“ ji příliš svazují, pročež přešla na univerzálnější, mnohem slibnější a chuť vyvolávající spřežení písmenek KFC, co nic neznamenají, bude více rustikální i digitální.

To dává samozřejmě smysl, rustikál je v módě a v hipsterských čtvrtích je začasto přítomen intenzivní pocit, že místo do gastronomického provozu vstupujeme do vzorkovny truhlářské manufaktury: dýhy, fošny, lavice – a v místě, kam má zadek přistát, ejhle, suk!

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

Aby rustikálnosti bylo ještě více, zaměstnanci, kteří nebudou zaměněni za displeje, budou převlečeni do okulahodící zeleně, to aby bylo jasno, že všude okolo panuje přírodno a udržitelno.

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

Digitálnosti je přirozeně taky zapotřebí: dostavit se k displeji a prostě pět minut mačkat to, co bych jinak musel velmi složitě během tří sekund říct zelenému individuu za pultem, je ovšemže zcela v duchu doby.

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

Zaměstnanci, kteří nebudou zaměněni za displeje, budou zákazníka, který na displeji kromě objednávky radostně vyplní i své nacionále, oslovovat při předání pytlíku nebo tácu jménem, což jistě prohřeje dosud poněkud strohou atmosféru rychlojídelních kvelbů, nyní vzorkoven.

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

Na stěnách budou rozmístěna různá moudra a zajímavosti z dob, kdy se firma ještě nestyděla za kuřata ani za plukovníka Sanderse. Moudra budou vzorně typograficky vypracována ve stylu hipsteřiny 2016 (to aby tam nezasmrádlo něco z roku 2015).

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

A abychom nezapomněli na human touch, bude možno hledět skleněnou stěnou do kuchyně, kde se bude mana o sto péro čerstvě připravovat, vrstvit a balit v udržitelné jednorázové obaly.

Navíc to dělá i konkurence, takže jasně cajk.

Dohromady pak vznikne zážitkem unikátní, nikým nenapodobitelný Mc’KFCBucks.

A to se vyplatí!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: