MSM 183: Deklarace

Tak jednou týdně se dozvím, že část spotřebitelů se těší, až něco začne dělat. Třeba nekuřáci začnou chodit víc do hospod, až se v nich nebude smět kouřit. A skoro každý týden se dočtu, že část spotřebitelů prohlašuje, že něco dělat přestane. Třeba kuřáci, do hospod prý chodit přestanou. Kdyby podobná prohlášení jen vycházela v tisku, vem to nešť, ale když si je čtete ve výzkumech pro klienty udělaných a placených, hořce zapláčete. Významná část potenciálních klientů prohlašuje, že novou, vylepšenou formuli ve výrobku by přivítala a začala nakupovat. Jiní rozhodně odpovídají, že bylo-li by na trhu víc českých produktů v té kategorii, určitě by je vyhledávali.

Zlatý voči!

Já vám s nejvyšším odhodláním a důrazem kdykoli, písemně a s notářským potvrzením, potvrdím, že kdyby bylo roční předplatné ve fitnessklubu levnější, určitě bych si ho pořídil. Však se na tom, že bych ho užil, shodnou u nás doma i v lékařských ordinacích. A vážně se k tomu chystám. Už dvacet pět let, nejméně.

A tak novou, vylepšenou formuli ve výrobku si pravděpodobně nebudou kupovat ti, kteří ho dosud nepotřebovali, byť s formulí mnohem méně dokonalou. A hledači českých produktů klidně koupí bazmek polský, jen co bude v akci.

Deklarace toho, co dělat budu nebo nebudu, až nastane něco vítaného nebo naopak nepříjemného, je prostě jen proklamace. Ano, část kuřáků omezí své návštěvy hostinců, když už s tím nebude spojený požitek zabafat si u piva. Nejspíš na nějakou dobu. Ale stejně pravděpodobné je, že zvyk je železná košile, a tak se holt párkrát za večer zvednou a za stálého nadávání vykouří nezdravý produkt venku. A je možné, že do hospůdek vyrazí více nekuřáků, kteří takovým životním stylem dříve nežili. Ale pokud jim to nepřinášelo uspokojení doposud, kolik z nich ho nyní objeví?

Takže až kvůli mně někdo zlevní permanentku do fitnessu, ukáže se, že to nejspíš časově nezvládnu. A ta noha zase pobolívá.

Ale v deklaraci je můj postoj pevný a zdravý!

Jedna odpověď to “MSM 183: Deklarace”

  1. Miroslav Scalex Hlavička Says:

    Bohužel, s fajfkou bych nezdravý produkt kouřil hodinu a půl a pokud bych to celou dobu prokládal stálým nadáváním, tak dám vydělat ne hostinskému, ale dobrému foniatrovi, páč bych druhý den skřehotal jak krkavec od Poea.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: