MSM 191: Poslyšte, co vám povíme!

Vysvětlíme vám, že jsme na trhu pěkných 27 let. Naše konkurence je tu sice o 150 let déle, ale to jsou cizáci, takže to, že jsme ještě nezvládli ani polovinu jimi nabízených doprovodných služeb, vás nezarazí.

No a co?

Ozřejmíme vám, že pečlivě ručně kontrolujeme každou surovinu, ze kterých náš místně proslavený protlak děláme, i když vzhledem ke kapacitě naší velkovýrobny bychom na to museli najmout celou čínskou provincii. Výsledný produkt sice trochu chutná jako mazivo do soustrojí, ale co byste chtěli za tu cenu.

No a co?

Náš pan majitel se rozpovídá o svých politických názorech a vysvětlí vám, jak máte věci chápat, i když jsme původně prodávali piva. Výstav klesá, ale to přece kdekomu.

No a co?

Oblažíme vás historkami o tom, jak naši manažeři po práci pečují o raněné kolouchy a pomáhají kosou vyžínat opuštěná luka u remízů, i když objednat si u nás jízdenku přes e-shop připomíná adventuru kombinovanou s ruskou ruletou.

No a co?

Ozřejmíme vám, že náš ambiciózní plán expanze počítá s otevřením dalších třiceti poboček typu A a dvaceti osmi typu B, i když jsme zatím ani na jedné z dosud otevřených tak úplně nevychytali systém prodeje, který ze zákazníků dělá zmatené lesní včely.

No a co?

Soustředíme se na českost našeho úhlavního produktu, a proto jsme ho opatřili anglicky psaným claimem, to aby ta hyperlokálnost globálně vynikla.

No a co?

Rozmarem vedení rozhodli jsme se vás vykrákat za ucho za to, že si pořád ještě myslíte, že děláme levné věci, jenže my teď toužíme prodávat zážitkové produkty movitým, což vy nejste, takže kuš!

No a co?

Dosud jsme vám naši manu dodávali v plastu, který držel, takže to neteklo. Teď to dáváme v přírodních obalech, na kterých jsme ušetřili, takže tečou, ale za to na nich máme prostor vás poučit o trvalé udržitelnosti.

No a co?

Poslyšte, co vám povíme.

Nás to zajímá, takže vás by mělo taky.

A ze zbylého hloučku spotřebitelů se ozvalo:

„No, a nic!“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: