MSM 236: Malinko víc čehý!

Podivuhodně proměnné jsou značky. Maličko, a zase se promění konstelace, někoho povolají, jiné odvolají, onoho vykopnou povýšením a z Hanáčka udělají Chief Happiness Officera, to aby se už jen smál a víc do toho nekecal. A věci se mění.

Třeba jedno věčně bojující pivo: předchozí kampaň cílila na mohovité, jimž nemohli Frikulíni s účesem a la Jindra Hojer, které ukazovala svorně veškerá konkurence, připadat příliš aspirativní. Proto představila zdravé, nikoli však sešlé Muže, co mají Svůj Styl a Standard. A říkalo se tam cosi, že „Vychutnat mistrovský mok mohou jen ti, co poznají nejlepší…“ To bylo to hot. Ale jak zpíval germánský inženýr Wagner: „Das ist doch die erste Phase!“

Takže nastal čas omladit, produkt přenést ze solidního hostince do klubu, hned k dýdžejovu pultu. Tam už se Udržovaný Majitel Jachty nehodil. Frikulíni by byli taky moc (to přijde až ve třetí fázi, vzpomeňte si na mě!), a tak byl povolán Podivný Týpek, co vedl Hlášky, a jedva se napil, protáhlo ho to filmovými triky lánem s ječmenem, chmelnicí, dravou údolní bystřinou, vrcholky hor i jímavou krajinkou, aby všude něco podivného říkal, co nikdo neposlouchal, ale začínalo to slovem „Objevte…“To byla druhá fáze, malinko víc čehý.

Poté už konečně došlo na fázi prrr! Místo Týpka s Hláškami dorazili Frikulíni. A dělali s pivem zábavné kousky a šprťouchlata. A něco se k tomu říkalo, co začínalo slovy „Bav se s naším pivem…“

A spotřebitelům to bylo krindapáníčka úplně ale úplně ukradené, protože tenhle kolotoč zažívali asi tak pošesté. Pivo jim chvíli tykalo, chvíli vykalo. Jednou chtělo, aby ho vychutnali, podruhé, aby se bavili fórkama, a potřetí, aby s ním v ruce objevovali niterná království.

A bojím se, že spotřebitelům je zouplna jedno, že kdesi uvnitř korporace právě nyní sedí skupina ustaraných manažerů, jež se nakonec shodne a v jednom šiku vyrazí Ven, Konat Změnu.

Chce to malinko víc čehý!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: