Jen to natočit

Podle učebnice by to mohl být bájný nový Nový Jeruzalém!

V briefu stojí jasně, děláme to takto již od roku 1927. To by byla asi ta kompetence, protože ruku na srdce, kdo z našich konkurentů to tak dlouho přežil? (Chce se mi napsat většina, kterou 50 let podržel na trhu reálný socialismus, ale nenapíšu to!)

Náš podíl na trhu je stabilní, tři čtvrtiny spotřebitelů nás znají. Dlouhodobě konzistentně komunikujeme, co sice nikoho nezajímá, ale zase to říkáme jediní, takže to by byla ta diferenciace. (Chce se mi napsat, že odlišit se od kulhavých rozvinutou obrnou není nejlepší způsob, ale nenapíšu to!)

A stejně dlouhou řadu let, co tu tak nějak jsme, říkáme, že s námi si to juchajdá užijete. Tak to by asi byl ten emoční vztah se značkou, ne? (Chce se mi napsat, že když sto let říká suchar, že je s ním legranda, tak to legranda vážně není, ale nenapíšu to!)

Takže splněno, a můžeme říct, že jsme tu i letos, že máme novou variantu s příchutí svěžího říjnového rána – a že máme soutěž o sbírku receptů a že dvě procenta z každého prodaného věnujeme na charitu, co se chceme nechat fotografovat s její tvářičkou.

Jen to natočit!

A ono to nebude fungovat – a příčina bude brzo nalezena.

Bylo to natočeno blbě.

Příští rok nový režisér s novou produkcí – a k tomu nové tváře, co dohromady slepí tu šťastnou rodinu, ó tak unikátní, že se vůbec nebude podobat padesáti jiným šťastným rodinám, co doma večeří, sledují online TV, přemítají o pojištění, jedí mletou slepici v instantní polévce, anebo se rozhodují o finančním lepším příštím.

A nezapomeňte na ten moment, kdy dětská očka rozzářená sledují, kterak se nese náš ó sám Produkt!

Jen to natočit!

Však oni se zase budou koukat!

Budou muset.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: