Menu du jour: Mediální lynč

Nějak se nám roztrhnul pytel s mediálními lynči. Kdejaký jouda vypustí toto sousloví, když se mu nelíbí, že se lidem na sociálních médiích něco nelíbí.

Třeba ekonomka, co ví ausgerechnet kulové o historii a ekonomii kultury, o veřejnoprávních médiích, ale zato si je jista, že invaze Varšavské smlouvy a vstup do EU rovna si jsou. A píše, že Moliere nepotřeboval žádné hnusné dotace, aby složil Lakomce. Blbě!

Spoustě lidí se zase třeba nelíbilo, jak – asi – vychovatelky houfují děti přes železniční přejezd, třebaže jsou závory dole a bliká nepřehlédnutelná červená.

Mediální lynč byl odvozován jednak od osoby, která záznam pořídila, jednak od nepotvrzených zpráv, že z okna lokomotivy na ně laskavě kynul toho stroje vedoucí.

Teď se zase lynč koná v případě dementky, co si postěžovala, že ji brigádník, navíc patnáctiletý Rom, poslal sívíčko psané rukou. Považte ta ostuda! Píše jí rukou a bez chyb!

A že je to první cikán, co umí ha ha ha psát. Inu, blbka.

Tak jestli je tohle ten mediální lynč, pak bych lidem, co tohle sousloví vytahují, rád připomněl, co znamená lynč. Ten opravdový

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: