Menu du jour: Pomočil a doručil

Dnes pobavila jedna dáma-expatka na twitteru. Tedy pobavila. Pobavil jen ten neuvěřitelný vizuál celé scény. Potom se dostavil šok, hnus a velké rozhořčení. Nechme promluvit originál:

Today my @damejidlo delivery driver arrived at my house, called me, got out of his car, pulled down his pants, touched his genitals, peed on my building, pulled his pants back up, walked back to his car and then handled my FOOD.

Totally disgusting & unhygienic.

Zavolal, ohlásil se, zavěsil, vytáhl, pomočil, zatáhl, počkal a doručil.

A to je ještě štěstí pro zasílající restauraci, že to byl jednoznačně kurýr zprostředkovatelské značky!

Tohle bývala noční můra Sushiqueen! Představa, že z nejlepších surovin japonským chefem ručně připravené jídlo, zabalené a obrandované, doručí umaštěná osoba s cigárem v hubě a s tepláky nad pasem, byla nesnesitelná. Proto vozil sám japonský šéfkuchař, paní majitelka, ve špičkách každý z firmy, kdo měl ruce a řidičák. Nemálokrát i já.

Hlavně ne panplacatáprdel, nebo atletupocenej (jistě v těchto personách rozeznáváte tak oblíbené figurky našich ulic: taxikáře a cyklokurýra).

Ale i kdyby nešlo o potraviny – toužím já, aby doručovatel, i kdyby mi vezl jen náhradní hadry pro robotický mop, mi omočil branku nebo předprseň domku?

Bohužel ne každý to tak vnímá. Tradice rozcapených chlápků, co s pohledem k obzoru volně chčijí vedle u pangejtu zapÍchnuté oktávky nebo dodávky, třebaže kolem je provozu jak na D1 za Ťoka, je u nás dlouholetá. Močící rozkročenci patří k běžnému folkóru měst i vesnic. A jak se zdá, zakořeněná jako ty tepláky nad pupkem.

Pomočil a dodal.

A pro brand udělal ještě něco, ale to slovo si jistě doplníte sami.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: