M&M20 071: Nimravosti

Ano, někdy se v tom přímo nimráme. Brand velikej jako půl světa, a nimrá se v nabídce zlevněného nádobí z plastu. Úžasná značka z Finska, a mele se ve slevách tři koruny padesát. Brand, který ale vážně hodně udělal pro to, aby mě získal, mi nyní den co den posílá maily, ve kterých řeší titěrnosti, jestli mám nebo nemám nárok na slevu z administrativního poplatku. Tři padesát zase jednou v plné kráse…

Dosáhnete-li, milý zákazníku, na slevu tři padesát? Máte naši kartičku, která vám garantuje slevu tři padesát? Anebo jste dokonce účastníkem programu Golden Customer, co ušetří tři padesát už rovnou v okamžiku, kdy si na náš brand vzpomenete?

Slevy deset procent, dvacet procent, a tři padesát k tomu!

Jak vysvětlit velkým značkám, že důvodem, proč si kupuju jejich produkty, není sleva tři padesát, ale to že jejich produkty prostě mám rád, voní mi, jsem s nimi spokojen, a doporučila mi je moje láska?

Jak jim říct, netlačte na pilu, a nehrabejte se v nimravých slevičkách? To, co máte, se jmenuje ZNAČKA. Jestli to chcete zničit, pokračujte v podivných slevičkách, co mi budou nabízet tři padesát výměnou za ztrátu svobody. Tohle bys měl koupit, protože tři padesát.

Ale moje volba je jinde. Vážně si myslíte, že kupuju podle slevy "AŽ TŘI PADESÁT"? Nikoliv. Kupuju podle značkové preference, podle aktuální nasranosti a podle preferencí, které se nemění podle slevy o tři padesát.

Nimrejte se ve svých slevičkách, ošťouchávejte své zákazníky pomlázkami se slevami. A nakonec, až pěna dní opadne, dostanete stejnou odpověď: Nenimrejme se v tom, řekněte mi, co mi říci máte!

A tak se bojíme, že nás naše vlastní nimravost dostihne: jednoho dne začne být důležité, v kolik hodin PŘESNĚ jsme poslali mail, kterým jsme oznamovali slevu o tři padesát.

Nimravosti

Nimrálci se nimrají v nimravých detailech.

A život jde jinudy.

Nenimravě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: