M&M21 098: Nestačí

Jeden český podnikatel opakovaně ironizuje že jsem prý řekl, že dobré značce stačí komunikace.

No neřekl, ale mohl bych, takhle je to jen taková príma čupr urážka.

Občas stačila by. Kdyby výkonnost, performance značky, byla dokonalá. Pokud je to tak, komunikace může být tím rozdílem, který změní službu ve značku.

Teoretici značky se v tomhle shodnou – pokud nemáte produkt či službu na úrovni, nic vám nepomůže.

A vidíte, denně čtu, jak potřebujeme od vlády lepší komunikaci, jak bez ní lidé chátrají na duchu a nejsou ochotni se očkovat.

Proto přiskočily dvě nemohoucí asociace, přitáhly několik veteránů do komise, tajemník jedné z nich se postaví do správného úhlu, až ho budou fotografovat, a vyjde přemnoho pozitivních tiskových zpráv.

A tím to skončí.

Zaplať Pánu Bohu za ty dary, ještě aby neskončilo!

Co byste chtěli? Aby ta kampaň zafungovala a lidi se dobrovolně řadili před očkovacími centry? A proč, když tam nic nebude?

Když je management tak neschopný, jako ten, jenž nás potkal s tímhle Božím dopuštěním, když se diví, že k vakcíně třeba stříkačky a jehly, když osmdesátileté nechá přihlašovat se online, zatímco není schopen zajistit ani to, aby e-Rouška fungovala bez dvoudenních výpadků, když se očkují rodinní příslušníci ouředníků, když si věrchuška dokáže přizpůsobit každé omezení ku svému pohodlí, když nikdo není schopen přijít se slibem slz, potu a tak dále, co by mohlo zabrat?

Budou v té hackatlované reklamě zpívat, tančit, baletit a sborem?

No a?

Můžete žádat občanstvo, ať v tichosti poslechne společně utkané kampaně, kterou pan Hlavica doprovodí laskavými slovy – ale proč?

Jaké předsudky cílové skupiny chcete změnit? Co chcete, aby vaše zpráva v duši, srdci a mozku cílové skupiny, anglicky prospects, udělala?

Prdlajs.

Chcete optimistickou tiskovou zprávu, jak jste v krizi přiskočili ku pomoci.

Přiskočte.

Odskočte.

Prd se stane.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: