M&M21 140: Takybažení

Slovo "bažení" jsem poprvé zaznamenal v tom ach tak krásném leč ouvej tak krátkém období, kdy jsem studoval psychologii. Obvykle označovalo silnou slinu alkoholikovu či narkomanovu v odborných spiscích o závislostech. Nicméně obecně označuje touhu tak mučivou, až ovládající.

Nepomůžeš si!

A značky mají baženího ažažaž!

Jedni baží po cizích pastvinách a sousedovic kozách. Probírali jsme. Není důvodu, proč apriori ne, ale nové pastviny by neměly zastínit ty staré, pokud ještě nesou.

Jiní baží po širších hrábích a větších lopatách, prostě dávejte nám víc za totéž, nebo plaťte i za nádech. Probírali jsme. Pokud nedáte zdůvodnění, které zákazník pochopí (a oblíbená formule všechno je dražší to není), podobáte se ve vnímání té wcbábě, co přestřihuje odtrhnuté kousky wcpapíru (tu náhradu za wc- si jistě doplníte) napůl, aby více utržila.

A ještě jiní baží po změně pravidel. Probírali jsme. Naložte jim zákonem, že musí, nejlépe každoročně. My už si je zkásnem‘ – a na vás taky zbyde.

Pak je tu ovšem takybažení. Nedílná součást takymarketingu. Na slovo taky- by měl být v marketingu zbrojní pas. Nebo licence, a na vás taky zbyde.

Proč nemáme takyinfluencera? My přece takytokenizujeme! Kde je náš takystartup? Kdy budeme takyinovovat? Potřebujeme takymonetizovat! My jsme takyjednička. A dá-li takyBůh, budeme tak takyvnímaní

"Pomíjivost, samá pomíjivost, řekl Kazatel (1,2), pomíjivost, samá pomíjivost, všechno pomíjí."

Stav na odlišném, nežeň se za tím, co mají všichni, o co všichni usilují. Tohle vám podepíšou všichni studenti marketingových škol a pokračovaček. Dokud nevylezou a nezaslechnou hlásek svých náčelníků: pojďme to dělat takytak!

V marketingovém pekle je speciální kruh pro takybažení.

TakyDante ho popsal jednoduše: místo, kde po právu mého chci takyjejich.

Takyodstup, takySatane!

TakyAmen.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: