M&M22 175: Himaláje!

Když už někdo z nás, fořtů, neví jak dál, dycinky jsou tu Himaláje!

Je to jako v socialismu brigáda v dolech. Hříšník omyt, obdařen svatozáří, a může zas stoupat po schodech přízně.

Jeden, je to přítel, budu se snažit být nekonkrétním, se odebral meditovat, když se ukázalo, že vlivem substancí pitých, vdechovaných i injektovaných, střílel v noci na Vinohradech ze samopalu dávkami na nepřátele, co tam nebyli. No nic, Himaláje, Himaláje, vrátil se, novým člověkem jest.

Pak se odebral jinej, co naopak přítelem není. Kam kdy přišel, tam velkohubě vysvětlil, jak všechno jinak, lépe, protože on. Nějak to nikdy nefungovalo, takže? Himaláje, Himaláje!

Vrátil se, v celostátním vysílání oznámil, že reklama je kýbl sraček jak Himaláje, a on že prozřel. Pak přijal místo ředitele v další pobočce globální agentury. Pak ho zase vyhodili. Jo, a potom vyhlásil několik aplikací, třeba jednu, co ukáže, že váš nákup není z jisté agrokorporace, ale prt a smrd, nic nefungovalo, já bych zas zkusil ty Himaláje!

Další, a fakt ho mám rád, celý noci uveřejňoval zprávy a fotky v sociálních médiích, co zase pak rychle po probuzení mazal, a tu a tam se našli klienti, co je to interesovalo, jenže to dopadlo, že i to radši smazal, a bavil by mě i dál, kdyby do tohle systému nezatáhl i rozvod a svou dceru. A pravidelně, Himaláje! A zase se vrací očištěn!

A teď tam s ním odjel jeden, co vyučuje celej svět. Učí selskej rozum a jak se bránit proti argumentačním faulům. Malinko mu klesla karma, když napsal, že protože svět je v hajzlu, dá na chvíli svůj kurz zadarmo, protože jinak by to chudák svět musel mít za raketu.

Ale už je zpátky, a kritikovi oznámil, že je argumentační faul, říkat mu, že zůstal sebestředným mantákem. A napsal, že prožil transcedentální zážitek, že jemu poblíž spadlo v Nepálu letadlo.

Teda, ono spadlo měsíc poté.

Ale Himaláje, Himaláje!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: