M&M22 189: Masožrouti a pohřebáci

Když se ho dovoláváte, vězte, že obvykle žádné nemáte. Poškození našeho dobrého jména! Tuhle floskuli jsem četl a slyšel tisíckrát, a měli ho? Většinou ledaprd.

Naposledy se poškozením pověsti ohání Pohřebnictví Zlín. Vizte, vtipálek postnul v sociálním médiu fotomontáž, kde na oknech provozovny najdete krom jiných i nápis BLACK FREIDAY (doslova). Nad provozovnou jsou velké 3D bukvy Městská pohřební služba. Asi tam je titěrně logo, ale rozostřeně. To ta pověst v koutku zaplakala!

blackfreidayzlín

Jistě to není dvakrát vkusný vtípek. Ale kdyby se trestalo za nevkus, byly by za katrem celé okresy. Žijeme v době, kdy denně vídáme stovky fotomontáží. A tisíce ha ha vtipů. Velké značky jsou terčem mnoha fotomontáží co hodinu. Ve zlém, i jen tak z plezíru. Kdyby takhle vyskakovaly nad každým uvozhřeným fórkem, nedělaly by nic jiného.

Schovejte si, pohřebáci, své rozhořčení, až se na vás opravdu povede útok, anebo až se z nějakého fórku stane lavina nepochopení. Tohle by nevzal vážně ani Pepek Vyskoč z Putimi.

Filmová hláška ostatně říká: „Nežereš maso, nepoznáš vtip.“

Tak to by v Agrární komoře měli vtip poznat. Zvlášť vtip o dotaci 4 milióny Kč. Obsadili doménu www.zeru-maso.cz, ale nevtipkují tam. Jako vždy fňukají, nabádají a vyzývají. Dokonce si myslí, že komunikují s veřejností, ale to je právě ten fór! Nic takového, neumí to – a najali někoho, kdo buď taky ne, anebo mu to zakázali.

Pod bodrou doménou je unylý vikslajvantový svět článků o ničem a píárově zakulacených vět. Ukážu citátem: „Cílem projektu Agrární komory ČR Žeru maso je vyvracet mýty o mase a dávat do souvislostí trendy, které jsou prosazovány v současné výživě.“

A pak z toho vyleze, že vepřobaronům vadí veggie burgery a podobné produkty. Žer maso, cáluj a šoupej nohama.

Dobrá pověst a vyvracení mýtů!

Dva věčné horečnaté sny.

Suchoprdů i bodrých bagounů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: