PRAHA má své CITY. Ale na řídký průjem nevěří…

Chlapci z MfDnes přišli s další snahou, jak předstírat přidanou hodnotu, aniž by museli něco přidávat, neb za to od předplatitelů nedostanou přidáno.

Jmenuje se to „CITY magazín.“ S rozkoší jsem si přečetl první pražské vydání na březen 2011.

V druhé půli se to chce tvářit jako londýnský Time Out. Ale od časů Kratěnova Time Inu (a ten byl asi tak stokráte nápaditější a živější) víme, že Praha furt ještě neleží na Temži.

První půlka opětně naplněna omyvatelnými články typu „přijede zpěvačka,“ „zkuste restaurace jiné, než ty dupárny co znáte,“ a „vařte si čerstvou zeleninu.“

Hlavní materiál se jmenuje „Praha zítřka. Nové projekty změní metropoli.“ A je to výcuc z keců developerů a píáristů, který možná zaujme toho obyvatele Aucklandu, co o Praze nikdy neslyšel. Pro jakéhokoli obyvatele Stověžaté s IQ nad 75 je to nuda k vítečemu.

Ostatně citát perexu, ono zvýrazněné „gró“ článku (podané jako celý magacín v dokonale sterilní grafické podobě časáků zdarma, co člověk z nudy čte u zubaře), napoví víc než sto stran popisu:

„Praha v budoucnu poroste do výšky i do šířky. Vzniknou nové čtvrti s bytovými domy a Pražané budou jezdit metrem i ze vzdálených lokalit.“

Tak pravil Banálthrustra, Bůh řídkého průjmu.

Jedna odpověď to “PRAHA má své CITY. Ale na řídký průjem nevěří…”

  1. SUPER! Says:

    :)))))))))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: