M&M 127: Placení panáci

Už kolikátá banka nabízí chytromobilní banking. Nemohly by se příště hlásit finanční ústavy, co ho nenabízejí? To by byla originálnější komunikace. Nemluvě o rozdílu mezi „nabízet“ a „umět.“

Banka si najala persónu, o které toho mnoho nevím, ale jméno má příhodné: Bank. TV spot se nevymyká, persóna drmolí svoje, spotřebitel vnímá svoje.

Nechme Banka Bankem – spíš se podivme, jak roste počet různých zaštiťovačů, tváří značek, ambasadorů. Ještě dokážu pochopit, že výrobce kosmetiky chce ukázat svou produkci ve spojení s uznávanou krasotinou a výrobce piciglů potřebuje rychlého pumpičkinga.

Jenže kde jsou loňské sněhy! Herec propaguje sadu šroubováků, slečna, co se udrží mikrofonu a tóniny, přísadu do pečiva. Svou celebritu mají i kanalizace. Svatá Bezradnosti, tvé jméno je celebrity testimonial! Svatá Prostoto, ten věčný argument: lidi mají rádi pana XY, budou mít rádi i nás!

Když se u potenciálního klienta začne místo značky řešit „mediální tvář,“ po anglicku mizím. Už proto, že Svatá Bezradnost je hodně škodolibá. Hokejista přejede bábu na přechodu, pumpičking přizná, čím ho nafukovali, zpěvačka pronese v přímém přenosu moudro…

A Svatá Prostota se směje: ta snaha náhle dokázat, že to byl jen placený panák, ne součást značky!

4 komentáře to “M&M 127: Placení panáci”

 1. Jan Husak Says:

  pumpičking! +1!

  ale jinak vzpomente na pavla zednicka propagujiciho produkty tv-shopu v kazdem tistenem televiznim programu, to byla bomba!

 2. Anonymní Says:

  Nakupujte chytře, šetřte čas i peníze.

 3. bigvilik Says:

 4. jozefbarkoczi Says:

  Reblogged this on BARKOCZI.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: