M&M 131: Jsme tady taky

Oni to ovšem mysleli opačně: „Jsme taky tady.“ Z čehož máme vyrozumět, že jejich velké dobro dorazilo i do tak zapadlého okršleku světa, jakým je Česko. Velký launch značky MetLife konečně i u nás!

Je to krásné, kolika banálními obrázky se dá o značce říct úplné nic. Navíc o značce, kterou tu nikdo nezná. Takže se chvilku bavíme o Snoopym, kterého ovšem rozeznat dosti těžko, chvilku o tom, že jinde nám lidi věří, a že jsme teď doputovali i do Česka…

A nabídka spotřebiteli? Objevte, proč nám důvěřuje kdesi v dáli hromada lidí! Představa, že si půjdu uzavřít životní pojištění proto, abych objevil, proč to učinili jiní, je veskrze zábavná. A kreslený beagle taky. Jen nevím, co si z toho spotřebitel bude pamatovat hodinu po kontaktu s  kampaní.

Jsme tady taky.

A nejsou v tom sami – Pojišťovna České spořitelny opět komunikuje své životní pojištění Flexi. Ovšem my Čechové jsme jiní kabrňáci než cizáci se Snoopym! Veselé dvojsmysly jen prší: můj první nález, tady jsem na vozíku a tady pod kytkama. Plácejme se do stehen o sto péro. A nabídka spotřebiteli: mysli pozitivně a pro jistotu se pojisti. Než umřeš.

Dvě kampaně, dva přístupy – a co nám řekli?

Jsme tady taky. A jsme taky tady.

Čeština má pro tyto případy kouzelný obrat: no a co?

Jedna odpověď to “M&M 131: Jsme tady taky”

  1. Anonymní Says:

    Ironii osudu je, ze v tom spotu na Flexi hraje modelka, ktera prodelala sama rakovinu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: