M&M22 157: Překvapení!

Byla to ambiciózní prezentace, dokonce i po přecedění skrze referující článek se dalo zaslechnout bušení se v prezentátorův hrudník. Že prý je jejich ambicí nejen plnit, co spotřebiteli slíbili, ale neustále ho překvapovat. Že značky jsou stejné, jejich komunikace nudně stádní, navíc fádní.

Kde to mám podepsat, myšleno stejnost, stádnost, fádnost? Ale překvapení? Svatý Mikuláši, patrone obchodníků, račiž nedopustit!

Dnes a denně zažíváme tolik překvapení, až nám krkem prolézá. Jen jiného, než měl na mysli autor prezentace. Streamovací služba, která použitelností připomíná parní omnibus, tvrdí, že vše se změní s přechodem na novou podobu. Změnilo. Nejenže to nefunguje, jak halasně slibovali, ale je to ještě nepředstavitelně nedodělanější a horší. Pře-kva-pe-ní!

Chci rychle vyřídit dvě tři platby v internetovém bankovnictví, a co se nestane? Nevyřídím. Místo toho mi banka zařídila překvapení. Interaktivní klikací nepřeskočitelnou zábavně poučnou tour po možnostech, jak využít bankovní identitu. Nic proti tomu, ale já měl pět minut, abych zaplatil za mobil a zálohu za vodu.

Překvapení! Rozhodli jsme za vás, že tento sortiment nadále prodáváme jen ve specializovaném studiu v Horních Počernicích. Zrušili jsme závazek nezrušitelnosti. Nově již nestačí se přihlásit teď a tady, musíte mít napřed registraci v rámci celé naší platformy, což se vám bude náramně hodit, až si k nákupu vonných svíček budete pořizovat zahradní traktůrek.

Jistě jsou segmenty, ve kterých je překvapení vítané. Vrátí-li se na místo pouť s houpačkama, nový autodrůmek překvapí mile. Napínavé bludiště k oddělení filtrů do vysavačů, které bylo přesunuto už podruhé, co ten krám loni otevřeli, spotřebitele uvede do stavu nepřekvapivě agitovaného.

Chcete mě překvapit?

Překvapte mě tím, že všechno bude fungovat.

Na první dobou – a bez dalšího překvapení.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d blogerům se to líbí: